אודות מכון גלים 

טיפול בהפרעות קשב וריכוז במבוגרים וילדים, ללא ריטלין
טיפול בבעיות נוירופסיכיאטריות כגון: אפילפסיה, חרדות, אוטיזם

 

הטכנולוגיה אותה משווקת NFB Waves מבוססת על פיתוח ייחודי של סוכנות החלל האמריקאית, היא ראשונה מסוגה בעולם ומאפשרת תרגול מתוחכם של המוח באמצעות משוב אינטרקטיבי לתיקון המחסור והעודף בגלי המוח. באמצעות הטכנולוגיה תרגול המוח אינו קשה ואינו משעמם. התרגול נעשה תוך צפיה בכל סרט DVD.

 

הטכנולוגיה  מאפשרת למטופל (מבוגר או ילד) ללמוד בעצמו כיצד להירגע ולהתרכז. הטכנולוגיה שולטת במשחק בעזרת גלי המוח ומתערבת במשחק באופן המלמד את המטופל להשתמש בגלי המוח הנכונים ( נוירופידבק ). הטיפול נעשה בקליניקה שלנו "מכון גלים" שממוקמת ביישוב צורית.

 

במכון אנו מאמינים בשילוב ישן עם חדש – טיפול רגשי מסורתי בשילוב עם טכנולוגיה מודרנית. נסיון רב שהצטבר במכון במהלך השנים מוכיח כי עבודה מערכתית לצורך פתרון בעייה הינה הדרך המוצלחת ביותר וזו המניבה תוצאות הטובות ביותר.

 

במכון אנו מטפלים בילדים , נוער ומבוגרים הסובלים מקשיים שונים כגון הפרעות קשב וריכוז, בעיות התנהגות, לקויות למידה, חרדות, סמפטומים אוטיסטים ועוד. אנו עובדים במקביל הן עם המטופל והן עם הוריו/משפחתו ובמקרי הצורך גם עם צוות בית הספר וכל זאת בכדי להגיע לשיפור המקסימלי באיכות חייהם של כל הסובבים.

 

במשך שנות עבודתנו צברנו נסיון רב בהובלת תהליכי שינוי ושיפור ואנו עושים שימוש בגישות שונות על פי צרכי המטופל.

 

כמו כן, אנו נעזרים בטכנולוגיה חדישה – נוירו פידבק – על מנת לטפל בהפרעות שונות, שמקורן בפעילות בלתי סדירה של המוח.

טכנולוגיה זו נפוצה במקומות רבים ברחבי העולם, אינה פולשנית, אינה מערבת נטילת תרופות כלשהן והשפעתה נבדקה במחקרים מבוקרים רבים. מטופלים רבים בארץ ובעולם הסובלים מהפרעות הנובעות מפעילות מוחית בלתי תקינה נעזרים בטכנולוגיה זו על מנת להסדיר את הפעילות המוחית שלהם ובכך להביא להטבה ניכרת במצבם.

 

בעקבות פתוח חדשני עולמי ניתן כיום לטפל בעזרת טכנולוגיית נוירופידבק גם במטופלים הנמצאים בביתם במרחק ניכר מהקליניקה ואפילו מעבר לים.

 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות, התקשרו 052-337-2067
ללא תרופות.  ללא תופעות לוואי.  תוצאות ארוכות טווח.  שיטה טכנולוגית פרי פיתוחה של NASA

neurotherapy